Kontakt

031-54 04 35 (växel)

info@vasterservicetractor.se

Göteborg

Huvudkontor och verkstad

Grimboåsen 8
417 49 Göteborg
Sweden

Se Västerservice Tractor AB på en karta.

Öppettider Butik, Verkstad

Måndag – Fredag  07.00 – 15.45
Lunchstängt 12.00-13.00

Reservdelar
031-382 14 70
Verkstad
031-382 27 50
order@vasterservicetractor.se

Trollhättan

Verkstad

Sågaregatan 17

Trollhättan  karta

Försäljning

Thomas Lövström

Försäljning
031-382 14 62
thomas.lovstrom@vasterservicetractor.se

Mattias Petersen

Försäljning
031-382 14 74 mattias.petersen@vasterservicetractor.se

Patrick Espered

Försäljning
031-382 27 22
patrick.espered@vasterservicetractor.se

Ulrika Salegård - Golf

Försäljning
031-382 14 76
ulrika.salegard@vasterservicetractor.se

Bo Olausson

Försäljning
031-382 14 66
bo.olausson@vasterservicetractor.se

Service & eftermarknad

Direktnummer

Reservdelar
031-382 14 70
Verkstad
031-382 27 50
order@vasterservicetractor.se

Bengt Knutas

Reservdelar
031-382 14 55
bengt.knutas@vasterservicetractor.se

Linda Ljung-Midthjell

Service & Verkstad
031-382 27 50
linda.ljung@vasterservicetractor.se



 


Fredrik Olausson

VD
031-382 14 51
fredrik.olausson@vasterservicetractor.se


 



Ekonomi

Björn Holmkvist

Ekonomichef / Eftermarknadsansvarig
031-382 14 56
bjorn.holmkvist@vasterservicetractor.se

Maria Olausson

Ekonomi, Marknad & Administration
031-382 14 57
maria.olausson@vasterservicetractor.se

 

 

Kontaktformulär

Namn:
E-post:
Ditt medelande: